DÜĞÜN DAVETİYESİ

Etimesgut Davetiye

DÜĞÜN DAVETİYESİ NEDİR?


Her türlü etkinlik için kullanılan basılı materyaldir. İlk akla gelen düğün davetiyesi olsa da nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, açılış, fuar etkinliklerine yönelik de hazırlanabilirler. Tasarım açısından kullanılacağı etkinliğe organizasyona göre değişiklik gösterir. İçinde organizasyon ile ilgili bilgiler bulunur. Firma olarak
Etimesgut ilçesinde siz değerli müşterilerimize her türlü davetiye basım işlemini gerçekleştiriyoruz.
Düğün Davetiyesi
Nişan Davetiyesi
Etimesgut Davetiye Çeşitleri

Davetiye Çeşitleri Hangileridir?Düğün Davetiyesi


Düğünler insan hayatındaki en özel ve önemli günlerdendir. Bu davetiyeler her düğün öncesi dağıtılır. Çiftler seçimlerinde ortak zevklerine ve düğün konseptine uygun modelleri seçmeyi tercih ederler. Bazen fikir ayrılıkları olsa da sonunda bu özel gün için ortak bir karar vererek uygun model belirlenir. Düğün davetiyesine yapılacak organizasyonun özellik ve mekanına göre bilgiler yazılır. Örneğin sadece düğün yapılacaksa o bilgi yer alır eğer kına gecesi, mevlid gibi farklı merasimler de olacaksa hepsi aynı davetiye üzerine yazılır. Düğün davetiyesi sadece nikah yapılacak organizasyonlarda da kullanılabilir. Eğer hem nikah hem düğün olacaksa her iki bilgi de aynı davetiye üzerinde belirtilir.

Nişan Davetiyesi


Nişan törenlerine yönelik davetiye basımı da yapılmaktadır. Genellikle nişan davetiyesi seçimi de düğün modellerinin içinden yapılır. Sadece nişan için hazırlanmış özel modeller de vardır. Düğünün ve nikahın habercisi olan nişan davetiyeleri yapılacak nişan töreninin büyüklüğüne göre genelde düğün ve nikahtakilere oranla daha az miktarda bastırılır.

Kına Gecesi Davetiyesi


Kına gecesi ve bekarlığa veda etkinlikleri için de tasarlanabilirler. Nişanın aksine kına geceleri için bazı özel seçenekler bulunmaktadır. Dağıtımı genellikle düğün davetiyesiyle beraber yapılır. Buna karşın tek başına da dağıtılabilir.

Sünnet Davetiyesi


Sünnet düğünleri çok özel bir geleneğimizdir. Erkek çocuklarının hayata ilk adımları olarak düşünülür. Bu kıymetli günde ailelerin heyecanlarını paylaşmak için eş, dost, akraba bu merasime katılır. Sünnet düğünleri için çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Davetiye seçimi anne, baba tarafından yapılır. Şayet çocuk çok küçük değilse seçimde onun da hakkı vardır.

30 Ağustos Mahallesi
Alsancak Mahallesi
Altay Mahallesi
Atakent Mahallesi
Ayyıldız Mahallesi
Bahçekapı Mahallesi
Elvan Mahallesi
Erler Mahallesi
Eryaman Mahallesi
Etiler Mahallesi
İstasyon Mahallesi
Kazımkarabekir Mahallesi
Oğuzlar Mahallesi
Piyade Mahallesi
Süvari Mahallesi
Şehitosmanavcı Mahallesi
Şeker Mahallesi
Şeyhşamil Mahallesi
Topçu Mahallesi
Tunahan Mahallesi
Yapracık Mahallesi
Yeşilova Mahallesi
Zırhlıbirlikler


Copyright 2018 © Etimesgut Reklam Tabela